İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı Giresunlu hemşerimiz gazeteci Murat Ongun’un babası Emekli Binbaşı Nihat Ongun’un Askeri Cenaze Törenine katıldı.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Giresun’da gerçekleşen Askeri cenaze töreni sonrasında Gazi Caddesi’nde vatandaşların arasına katılarak bir diğer adı deppoy caddesinde sevgi seli içinde Atatürk Meydanı’na kadar yürüdüler.
BULANCAK HABER TV olarak kendisini bu yürüyüşünde takıp ederek doğal bir sunum gerçekleştirdik. Özellikle kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenler ve her kesimden insanlarımızın sevgi gösterdiği İmamoğlu hiçbir kimsenin isteğini geri çevirmeden onlarla günün hatırası bir poz verdiği görüldü.
İBB Başkanı İmamoğlu’nu eski Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP Milletvekili Necati Tığlı ve birçok parti başkan ve yöneticilerinin takip ettiği görüldü.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Gazi Caddesi'ndeki gezisi sırasında engelli kardeşimiz Leyla hanımefendi'nin zarıf, nayif ve kibarça elini öpmesi objektiflerimize böyle yansıdı.
haberimizin video linkine tıklamyı unutmayın
|