7. GELENEKSEL RESİM YARIŞMASININ BİRİNCİ ESERİ: LİDYA YAŞAR BARBAROS İLKOKULU

Halk oylaması sonucunda; DERECEYE GİREN ESERLER: Birinci Eser: Lidya YAŞAR (Barbaros İlkokulu)
Bu haber 2022-01-19 20:28:03 eklenmiş ve 168 kez görüntülenmiştir.

 

14 Ocak 2022 tarihinde Sabiha Özdemir Okulunda, görevlendirilen komisyonca 33 resim arasından 5 resim seçildi. Seçilen bu resimler okulun sosyal medya hesabından oylamaya sunuldu. Halk oylaması sonucunda;

 

 

DERECEYE GİREN ESERLER:

 

 Birinci Eser: Lidya YAŞAR              (Barbaros İlkokulu)

 

İkinci Eser: Beren Nisa DURAN    (Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu)

 

Üçüncü Eser: Zeynep Sare ÇOBAN   (Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu)

 

Mansiyon: Ayşe MELEK TAŞ       (Ömer Hekim İlkokulu)

 

Mansiyon: Aziz Hanif BAKIR       (19 Eylül İlkokulu)

 

 

 

Bulancak Sabiha Özdemir Anaokulunda "İKLİM MESELESİ" resim yarışması dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Bulancak Sabiha Özdemir Anaokulunun geleneksel hale gelen "ENGELSİZ RENKLER RESİM YARIŞMASI" nın 7.si bu sene; "İKLİM MESLESİ"  "İŞ BAŞA DÜŞTÜ ÇOCUKLAR" teması ile düzenlendi.

 

 

 

33 eserin katıldığı yarışmada, komisyonca belirlenen resimler okulun sosyal medya hesabından oylamaya sunuldu. Oylamada dereceye giren eserler belirlendi. Dereceye giren ve mansiyon ödülü alan eserlerin sahibi okul müdürü Sevilay Yılmaz'ın başkanlığındaki ekipçe ödülleri verildiği öğrenildi.

 

 

 

Sosyal alanda Bulancak Sabiha Özdemir Anaokulunun web sitesinde,

 

 Vizyon: Atatürkçü düşünce, bilim ve ülke gerçeklerinin kesiştiği bir çizelgede, çocuklara bilgi çağının gerektirdiği, bilgi ve becerileri kazandırarak bireysel varoluşlarını gerçekleştirmelerini sağlayan öncü bir kurum olmak

 

Misyon: Evden okula geçişi sağlamak, oyun yolu ile insanlar arası iletişim becerisi kazandırmak, karşılaştığı problemlerle baş edebilme ve çözüme yönelik davranışlar kazandırmak. Çevrecilik bilinci ile yetişmiş vatanına, milletini, gelenek, göreneklerine bağlı çağın gerektirdikleriyle yaşayan bireyler yetiştirmek, okulöncesi eğitimi konusunda aileyi bilinçlendirmektir.

 

bulancakhaber.net İnternet Gazetesi ve BULANCAK HABER TV olarak milenyum yılında eğitim yuvasının böylesi organizasyonu ve cağın getirdiği teknoloji ile birleştirerek yarışmayı farklı bir boyutta sonuçlandırması dikkatlerimizden kaçmadı.   

 

Kızımız Lidya Yaşar’ın birinci olmasını kutlayan Özen Kitap Kırtasiye ve Kitabevi Sahibi kızımıza Resim Şövalesi, resim paleti ve boyası ile ödüllendiren Ahmet Kara’nın sunumu bizleri son derece mutlu etmiştir.

 

 

 

Bu vesile ile birlikte Yaşar ailesi olarak kızımızın birinciliğini ve mutluluğunu paylaşan ve bu "ENGELSİZ RENKLER RESİM YARIŞMASI" nın 7.sini düzenleyenlere ve destek veren herkese sonsuz teşekkür ettiğimizi bildiririz.

 

 

bulancakhaber.net İnternet Gazetesi ve BULANCAK HABER TV olarak Barbaros İlkokulu Anasınıfı Okul Öncesi Öğrencisi Lidya Yaşar birinci olması, kızımızın Öğretmeni Pelin Aksu’yu, şahsim ve basın mensubu olarak ben Mehmet Yaşar ile eşim Sosyolog Arzu Yaşar’ı oldukça memnun etmiştir.

 

 

 

Lidya resminde iklim değişikliğine neden olan çevre kirliliği yaratan etkenlere dikkat çektiği resmi ve diğer çocuklarımızın resimlerini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Böylesi özel ve güzel bir eğitim programını siz değerli BULANCAK HABER TV ve bulancakhaber.net takipçilerine sunuyoruz. Haber fotoğrafının hemen altında bulunan kırmızı kutucuk içinde yazan; haberin videosu için tıklayın!. Butonuna basarak haberin videosunu izleyebilirsiniz.  

 

 

 

 

 

ETİKETLER : 7 . GELENEKSEL RESİM YARIŞMASININ BİRİNCİ ESERİ : LİDYA YAŞAR BARBAROS İLKOKULU bulancak haber giresun haber bulancak giresun peli aksu arzu sosyolog sevilay yılmaz sabiha özdemir anaokulu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi