DEDE VE TORUNUN HAYAT BOYU MÜZİKLE BULUŞMASI

DEDE VE TORUNUN HAYAT BOYU MÜZİKLE BULUŞMASI
Bu haber 2021-09-15 14:59:53 eklenmiş ve 345 kez görüntülenmiştir.

 

Pro Lisanslı Teknik Direktör Sadullah Zehir’in torunu Beren Aslantaş’ın tüm eğitim hayatı boyunca “ANTALYA MÜZİK OKULU’NDA KONSERVATUVAR EĞİTİMİ” almaya hak kazanması bulancakhaber.net’in dikkatlerinden kaçmadı.


 

MİSYON;

Çalışmalarıyla performans sanatları alanında yaşanan sorunlara çözüm üretecek, bu alanın gelişimine katkıda bulunacak genç kuşak sanatçı adaylarını yetiştirmek. Sanatsal ve sektörel araştırmalar yaparak performans sanatları alanının sorunlarına ve açmazlarına çözüm önerileri sunmak. Sanat alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek. Gerek ulusal, gerekse uluslararası düzeyde konserler ve temsiller düzenleyerek müzik sanatının sevilmesine, yayılmasına, gelişmesine katkı sağlamak.


 

VİZYON;

Performans sanatları alanında yapacağı çalışmalarla, yetiştireceği sanatçı adaylarıyla, yarattığı eserler ve yaptığı yeniliklerle tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlıkla sözü geçen, geleceğe bakışıyla sanata yön verebilen, bu güçle emsallerine liderlik edebilen dünya çapında bir okul olmak.


 

İşte tam bu kapsamda Spor camiasının sevilen sayılan değerli Pro Lisanslı Teknik Direktör Sadullah Zehir, torunu Beren Arslantaş ile tüm eğitim hayatı boyunca “ANTALYA MÜZİK OKULU’NDA KONSERVATUVAR EĞİTİMİ” almaya hak kazanması bu sefer başarısıyla taçlandırdı.


 

 

bulancakhaber.net sosyal medya alanında ve özellikle BULANCAK HABER TV’de birçok defa spor konulu söyleşisiyle objektiflerine yansıyan Zehir bu sefer karşımıza sanat alanında torunun başarısıyla dikkat çekti.


 

Bölgemizin ve spor camiasının sevilen, sayılan spor adamı Pro Lisanlı Teknik Direktör Sadullah Zehir, torunu Beren ARSLANTAŞ ile onuru ve gururu birlikte yaşadı.

 

 

Torunu Beren Arslantaş’ın tüm eğitim hayatı boyunca “ANTALYA MÜZİK OKULU’NDA KONSERVATUVAR EĞİTİMİ” almaya hak kazanması başta Dede Teknik Direktör Sadullah Zehir olmak üzere anneanne Zeliha Zehir ve anne Müjde hanıma büyük sevinç yaşattı.

 

ETİKETLER : DEDE VE TORUNUN HAYAT BOYU MÜZİKLE BULUŞMASI BULANCAK HABER GİRESUN HABER BULANCAK GİRESUN SADULLAH BEREN ZEHİR ANTALYA MÜZİK OKULU ANTALYA MÜZİK OKULU KONSERVATUVAR EĞİTİMİ
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi