BİZİ YÖNETENLER YIKTIKLARI VE SATTIKLARI İLE DEĞİL YAPTIKLARI İLE ÖVÜNMELİLER


Bu haber 2020-07-20 11:08:01 eklenmiş ve 60439 kez görüntülenmiştir.

 

Ülkemizde yönetenlerin açmış olduğu derin yaralar var. İşsizlik, ekonomik, adaletsizlik, güvensizlik, yarın endişesi insanlarımızı son derece yormuştur. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi ayrı bir sorundur. Bu sorunlar yumağı İYİ PARTİ iktidarında ortadan kaldırılacaktır. İktidar yaptıkları ile değil sattıkları ve yıktıkları ile övünür hale gelmiş. Vatandaşlarımıza suni solunumla yaşayın denilmektedir.

 

İlçemiz hareketli bir gençlik potansiyeline sahiptir. Bu gençlik hareket edeceği bir alan çalışacağı bir iş istemektedir. Gençlerimizin hareket ettiği hiç olmazsa boş vaktini spor yaparak değerlendirdiği, elinde bir kapalı spor salonu vardı. Yenisi yapılacak diye salon yerle bir edildi. Yaklaşık dört yıl oldu, hala yerinde yeller esmektedir. İhtiyaç olan bir şey yıkılıyorsa yerine yenisi yapılacaktır. Ama öyle olmadığı görülmüştür. Hiçbir hazırlık yapılmadan sudan sebeblerle mevcut kapalı spor salonu yıkılıyor. Okullarımız ve spor kulüplerimiz salonsuz bırakılıyor. Mağdur edilen Okullarımız ve kulüplerimiz aynı zamanda salon sporlarında ilimizin yüz akıdır. Bu öz verili gayret yüz üstü bırakılmıştır. Süreç böyle devam ederken İlçe spor müdürlüğümüzden Kapalı spor salonumuzun durumunu teşkilat olarak resmi yazı ile sorduk. Verilen cevap: Gençlik ve Spor Bakanlığımızın spor salonumuzun yapım işi yatırım proğramına alınmış olup proje ve yaklaşık maliyet çalışmaları devam ettiği, 2020 yılı içerisinde ihale yapılması öngörülmektedir, deniyor. Bu kadar zaman geçmiş hala bu noktada isek yapım için biz ne kadar bekleyeceğimiz belli değildir. Bu yazıyı bize gönderenler inşallah doğru bilgilerin altına imza atmıştır. Yaptığımız incelemede yazılanlarla mevcut durumun hiçbir alakasının olmadığı görülmüştür. İlçemiz Spor salonu yapımı 2020 yatırım proğramında yoktur. İhale ile ilgili şartlar oluşmamış çünkü ortada el tutulur böyle çalışmada yoktur. İş bitirici Milletvekillerimizin bu konuya eğilmelerini bekliyoruz.

 

İlimiz sınırları içerisinde satılan fabrikalarımızın ve işletmelerin yerine yenisi kurulması gerekirken ne yazık ki hepimizin malumu bunların yerinde nelerin yapıldığını görüyoruz. Bu işsiz gençliğimizi nerede çalıştıracağız. Bu çocuklarımız yuva kuracaklar ailesini nasıl geçindirecekler. Bu kadar nasıl duyarsız olabiliriz. Var olan potansiyeli kullanamamak çok kötü bir durumdur.

  

Biz ne yapacağız, İYİ Parti iktidarında, sadakat değil, liyakat aranacak. İYİ Parti iktidarında, başta gençlerimiz olmak üzere, her vatandaşın fırsat eşitliği olacak. İYİ Parti iktidarında, EYT’lilerin çilesi sona erecek. 3600 ek gösterge sözü verilenlerin, hakkı teslim edilecek. Öğretmenlerin, sağlıkçıların, işçilerin, gasp edilen hakları teslim edilecek. İYİ Parti iktidarı, Türkiye’nin prangalarından kurtulduğu bir kalkınma dönemi olacak. Ülkemizi nasıl rahatlatacağız, vatandaşımıza nasıl nefes aldıracağız göreceksiniz. Çünkü ; Adalet ve demokrasi olursa güven olur. Güven olursa yatırım olur. Yatırım olursa iş bulunur. İş bulunursa, çarklar döner, tencere kaynar, yüzler güler. Yüzler gülerse, gençlerimiz yeniden hayal kurar. Gençler hayal kurarsa, Türkiye hak ettiği geleceğe ulaşır. Bütün mesele, önce millet, yalnız millet, diyebilmektir. Varlığım Türk varlığına armağan olsun,  diyebilmektir.

                                

 

ETİKETLER : BİZİ YÖNETENLER YIKTIKLARI VE SATTIKLARI İLE DEĞİL YAPTIKLARI ÖVÜNMELİLER Nesim ÇELİK Bulancak HABER GİRESUN HABER GİRESUN İyi Parti İlçe Başkanı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi