ENVER YÜCEL İÇİN TIKLA; http://spr.Iy/6014GDn7m


Bu haber 2020-06-02 12:00:29 eklenmiş ve 5063 kez görüntülenmiştir.

 

Ernst & Young dünya çapında yaklaşık olarak 140 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir denetim ve danışmanlık hizmetleri firması, Dünyanın en büyük girişimcisi arasında Türkiye’yi Giresun Pirazizli Enver Yücel gösterilmiştir.

 

 

 

 

Dünyada birçok ülkeden aday gösterilen bu kurum Türkiye adayı Enver Yücel’i göstermesi ilimizde, ilçemizde, bölgemizde ve Türkiye de büyük heyecan yaşattı.

 

 

Enver Yücel ismi Türkiye’yi temsil edecektir. Bunun içinde http://spr.Iy/6014GDn7m linki tıklayarak oylarımızla Enver Yücel’i tıkladığımız takdirde 1.yapacağız. Dünyanın en büyük girişimcisi olarak Eğitim sistemi başta olmak üzere farkını ve ileriyi görüşlülükle başarısını ortaya çıkaracaktır.

 

 

 

Bu konuda bulancakhaber.net olarak yaptığımız araştırmada https://www.ey.com/tr_tr/who-we-are linki tıkladığımızda Türkiye Kurumsal Finansman Hizmetleri Bölüm Başkanı Özge Gürsoy Buyukavsar’ın Başkanlığında kurumun Amaçlarının ve Çalışmalarının açıklamasını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.  

 

 

 

AMACIMIZ

 

EY'da amacımız daha iyi çalışan bir dünya inşa etmektir. Sunduğumuz anlayış ve kaliteli hizmetler, sermaye piyasalarında ve dünya genelindeki ekonomilerde güven ve güvenirlik oluşturulmasına destek oluyor. Tüm paydaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için birlikte çalışan olağan üstü liderler yetiştiriyoruz. Bu şekilde; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumumuz için daha iyi çalışan bir dünya inşa etmekte kritik bir rol oynuyoruz. EY'da amacımız daha iyi çalışan bir dünya inşa etmektir. Sunduğumuz anlayış ve kaliteli hizmetler, sermaye piyasalarında ve dünya genelindeki ekonomilerde güven ve güvenirlik oluşturulmasına destek oluyor. Tüm paydaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için birlikte çalışan olağan üstü liderler yetiştiriyoruz. Bu şekilde; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumumuz için daha iyi çalışan bir dünya inşa etmekte kritik bir rol oynuyoruz.

 

 

ÇALIŞMALARIMIZ

 

Amacımız daha iyi çalışan bir dünya inşa etmek  kültürümüzün temelidir.

 

EY'da daha iyi çalışan bir dünya inşa eden liderler yetiştiriyoruz.

 

280.000'den fazla çalışanımız ve 1 milyon EY alumni üyemizle güçlü bir ağ oluşturuyoruz. Bu insanların her biri,  EY'da çalıştıkları süre boyunca ve sonrasında diğer insanlara liderlik ediyor, ilham veriyor ve her gün yaptıkları iş aracılığıyla amacımızı hayata geçiriyor.

 

 

Better begins with you (Daha iyi olan seninle başlar) isimli global ödül programımız, EY çalışanlarından EY'ın daha iyi çalışan bir dünya kurma amacını hayata geçirmek adına ilham verici ve etkili yollar bulanları aday göstermelerini istiyor

 

KAYNAK: https://www.ey.com/tr_tr/who-we-are

 

 

ETİKETLER : ENVER YÜCEL İÇİN TIKLA ; http://spr.Iy/6014GDn7m bulancak haber giresun haber bulancak giresun Ernst & Young Ernst & Young EYTürkiye Kurumsal Finansman Hizmetleri Bölüm Başkanı Özge Gürsoy Buyukavsar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
CANLI YAYIN
CANLI YAYIN
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi