1987 yılından bu yana ilçemizde tiyatroyu sevdiren Bulancak Sanat Tiyatrosu 33. Yılında “VAHŞİ KOMEDİ” oyunu ile perdelerini açtı.
12 Mart Perşembe akşamı saat: 20.00’da Bulancaklı sanatseverler ile buluşan oyunun oldukça beğenildiği izleyiciler tarafından dile getirildi.
Oyunda Bulancaklı esnaf, sıva ustası, öğrenci ve farklı dallarda yaşamlarını ilçede devam ettiren tanınmış kişilerin rol alması dikkatlerimizden kaçmadı.
Bulancak Sanat Tiyatrosu Genel sanat Yönetmeni Mustafa Çolakoğlu’nun yönettiği oyun savaş ve şiddet karşıtı bir oyun olarak izleyicilerin beğenisine sunuldu.
Oyuncuların sahne üstü performansı Sebahat Çolakoğlu’nun dekorunun sahneye uyarlanması, ışık görselleri, makyajlar ve video destekleriyle tam bir bütünlük içerisinde idi.
12 Mart 2020 Perşembe akşamı Bulancaklı sanatseverlerle buluşan Vahşi Komedi isimli eser TC Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen bir oyun.
|