Bulancaklı yazarları yeni çıkan kitaplarıyla tanıtımını ve imza günü hazırlayan Özen Kitabevi İşletme ve iş yeri sahibi Ahmet Kara bu hafta sonu Giresunlu Hemşerimiz Murat Akyol’un yazdığı “GİRESUN’UN SEVGİLİSİ YAVRUM ERTUĞRUL” kitabı için imza günü hazırladı.
07 Aralık 2019 Cumartesi günü Yazar Murat Akyol ve kitabın konu aldığı bir diğer Giresunlu isim Ertuğrul Öztürk birlikte imza gününde okuyucularıyla buluştular.
Giresun, Bulancak ve Bölge yazarlarının kitaplarını okuyucularıyla buluşturan ve onlara özel imza günü organize eden Özen Kitabevi işletme sahibi Ahmet Kara bulancakhaber.net objektiflerinin karşısına imza satı başlamadan önce tanıtım afişi önünde geçtiler.
Daha sonra Özen Kitabevi’nde kendileri için hazırlanan bölüme geçerek ilk imzayı Ömer Mustafa Yılmaz’a imzalarken görüntüledik.
06 Aralık 2019 günü Facebook üzerinden imza günü öncesinde Mehmet Yaşar’ın canlı yayın konuğu olan Murat Akyol’u;
https://www.facebook.com/707669261/videos/10157253523739262/?id=707669261
Ertuğrul Öztürk’ü;
https://www.facebook.com/707669261/videos/10157253887519262/?id=707669261
Bu linklerden izlenebileceği duyururuz.
Öte yandan “GİRESUN’UN SEVGİLİSİ YAVRUM ERTUĞRUL” kitabının yazarı Metin Akyol ve Ertuğrul Öztürk bulancakhaber.net’i imza günü saatinden önce Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar’ı ofisinde ziyaret ettiler. Yaşar; bu ziyaretten oldukça memnun ve mutlu olduğunu belirtti.
|