MÜDÜR VE ÖĞRETMENLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


Bu haber 2019-07-30 12:38:19 eklenmiş ve 1041 kez görüntülenmiştir.

 

Bulancak Barbaros İlkokulu Okul Müdür, Müdür Yardımcıları ve Öğretmen ile okul memuru okulun genel iç ve dış temizliğini yaptılar.

 

 

Bulancak Barbaros İlkokulu 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılına temizlik yaparak başladılar. Okul Müdürü Zafer Işık ve Müdürü Yardımcıları Fahmettin Apaydın, Yalçın Zeren, Sınıf Öğretmeni Emel Üstündağ ve Okul Memuru Ayşın Küçük hep birlikte okul bahçesini süpürürken ve boya yaparken görüntüledik.


 

 

 

Adeta geleceğimiz çocuklarımız için, Müdür, Müdür yardımcıları, Öğretmen ve okul memuru okulları için seferber olduklarına bulancakhaber.net olarak şahit olduk.

 

 

 

Giresun Bulancak ilçesinde bulunan Barbaros İlkokulu giriş kapısında bu okul T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL” projesi kapsamında “BEYAZ BAYRAK” almıştır. Yazısı dikkatlerimizden kaçmadı.

 

 

 

bulancakhaber.net’in objektiflerine yansıyan ve okulunun girişine asılan bu tabelanın tesadüf olmadığına bizzat tanık olmuş ve hak ettiğini açıkça göstermektedir.  

 

 

16 Eylül 2019'da açılacak ve yeni Eğitim Öğretim dönemi öncesinde Barbaros İlkokulu Okul Müdürü önderliğinde, Müdür yardımcıları ve öğretmen ile okul memurunun okulda temizlik yapmasını takdir ediyor Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “ÖĞRETMENLER YENİ NESİL SİZLERİN ESERİ OLACAKTIR.”  sözünün okulların açılması öncesinde yapılan bu çalışmada doğrulandığına bir kez daha gördüğümüzü belirtmek isteriz.


 

 

bulancakhaber.net Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar: “Giresun, Abdullah Bozbağ İlkokulu Müdürlüğü görevinden yeni atandığı Barbaros İlkokulu Müdürlüğü görevine temizlik yaparak başlayan Okul Müdürü Zafer Işık ve kendisi gibi Bulancak İcilli İlkokulu Müdür Yardımcılığı’ndan, Barbaros İlkokulu Müdür Yardımcılığı görevine başlayan Okul Müdür Yardımcısı Fahmettin Apaydın ve Müdür Yardımcısı Yalçın Zeren, sınıf öğretmeni Emel Üstündağ ile memur Ayşın Küçük’ü takdir ve tebrik ediyoruz."

 

 

 

ETİKETLER : MÜDÜR VE ÖĞRETMENLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ bulancak haber giresun haber bulancak fahmettin yalçın emel üstündağ zafer ışık giresun ÖĞRETMENLER YENİ NESİL SİZLERİN ESERİ OLACAKTIR
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi