“KİTAP RAFI VE HEDİYE ÇEK” KAMPANYASI SAHİPLERİNİ BULDU.


Bu haber 2019-06-06 14:44:11 eklenmiş ve 586 kez görüntülenmiştir.

 

Bulancak Özen Kırtasiye ve Kitapevi sahibi Ahmet Kara, her yıl olduğu gibi bu yılda “KİTAP RAFI ve HEDİYE ÇEK”kampanyasına devam etti.

 

 

 

Kitabevi sahibi Ahmet Kara kitapsever okuyucularımızın evlerinde çok kitap olduğu bunları koyacak yerleri kalmadığını her seferde dile getirdiklerini kendilerine iletmesi üzerine böyle bir kampanyanın geleneksel hale geldiği açıkladı. Bu kapsamda Özen Kitabevi’nin ikincisini yaptığı ALIŞVERİŞİNİ YAP PUANI KAP kitap kampanyası 22 Şubatta başlamış ve 31 Mayıs 2019 Cuma günü sona ermişti.

 

 

Kampanya içeriği 3 kitapsevere beş gözlü kitap rafı hediye edilecek olup, her alışverişin 1 TL tutarı bir puan olarak hesaplandığı belirtildi. Ayrıca kampanyanın yanı sora da sürpriz olarak en yüksek puan alan 4-5-6.cı kişilere de hediye çeki verildiği öğrenildi.

 

 

Kara, Büyük Önder Atatürk ,”Bir ülkede okumaya karşı istek artmadıkça, aymazlık ve yıkım artar.” derken; okumanın, okuma alışkanlığının toplumların gelişmesinde, çağdaş değerlere ulaşmada en önemli etkenlerden birincisi olduğunu belirtmek istemiştir. İnsanlar, hiçbir bilgiye sahip olmadan doğar. Yaşamı boyunca birçok bilgi öğrenir. Başarının sırrı da okumaktır. Okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri yine okumaktır. Yüzyılların deneme ve araştırma ürünlerinden yararlanmak, uygar ve kültürlü bir insan olmak için çok okumalıyız. Okul kitaplarıyla yetinmemeliyiz. Uygarlık bizden önceki kuşakların biriktirdiği bilgi ve anıların bir toplamıdır. Biz, uygarlığa o kuşakların kitaplarını okumakla katılabiliriz. Hiçbir şey okumanın yerini tutamaz. Kültürlü bir insan olmanın biricik yolu okumaktır. 2 yıl önce başlattığımız bu kampanyaya her yıl yükselen bir kitap okuyucu kitlesi ekleniyor. Bu senede bunu çok açık bir şekilde gördük. Bu kampanya sayesinde özellikle genç okurlarımızın sayısının çoğalması bizleri oldukça heyecanlandırdı. Geleneksel yapılan kampanya da genç nesil okuyucuların çoğalmasına katkı sağladığımız gördük. Bu durum bizleri çok sevindiriyor. Kampanyamızın kazananlarının hepsi genç okurlar olduğu da bunun açık bir şekilde göstergesi olmuştur. Her yıl bu kampanyaya devam etme kararımızın bir kez daha doğru olduğuna tanık olduk” dedi.   

 

 

 Bu seneki “KİTAP RAFI ve HEDİYE ÇEK” kampanyamızdan yararlanan isimler şöyle oldu.

1.Sinem Karakaya, 2. Elvan Başdemir, 3.İrem Beyaz “KİTAP RAFI” almaya hak kazananlar oldu.

“HEDİYE ÇEK”  almaya hak kazananların isimleri ise şu şekilde belirlendi.

 4. Huri Deniz, 5.Pınr Topçu, 6.İrem Oruçgüney hediye çeklerini Özen Kitapevi işletme ve sahibi  Ahmet Kara’nın elinden bizzat aldılar.

 

 

 

Öte yandan hediye çeki kazanan kitapseverlerin hediye çekiyle tekrar kitap almaları bulancakhaber.net objektiflerine böyle yansıdı.

 

 

Bulancak Özen Kitapevi'nin diğer yıllarda gerçekleştirdiği “KİTAP RAFI VE HEDİYE ÇEK” kampanmyası haber link adresini siz değerli okuyucularımızın hatılatmak isteriz. 

 

 

https://www.bulancakhaber.net/haber/2850/ozen-kitabevi-kitap-rafi-hediyesi-sahiplerini-buldu.html

 

ETİKETLER : KİTAP RAFI VE HEDİYE ÇEK bulancak haber giresun haber bulancak giresun Bulancak Özen Kitapevi ahmet kara
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi