CHP, AKP gibi davranmaya başladı.


Bu haber 2018-10-17 11:40:03 eklenmiş ve 787 kez görüntülenmiştir.

 

Bulancak Adalet ve Kalkınma Partisi’nden sonra, şimdide Cumhuriyet Halk Partisi ilçede var olan Basın Emekçilerini yok sayarak sosyal alanda duyuru yapmaya başladığı görüldü.


Bulancak Cumhuriyet Halk Partisi’ nin, Adalet ve Kalkınma Partisi gibi sosyal alanda açıklama yapması bu alanda her iki partinin zihniyetini açıkça ortaya çıkartmıştır. Bulancak ilçesinde seçildiği günden bugüne basını hiçbir şekilde karşısına almayan ve kamuoyunu bilgilendirme adına hiçbir açıklamayı basın karşısında vermeyen  Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkanı Recep Yakar gibi davranmaya başlayan CHP'ni sosyal alanda değil basın emekçilerinin karşısında görmek istiyoruz dedirtti. Belediye Başkanları seçimleri öncesinde basın açıklaması yapma gereği duymayan CHP yapılması gereken çalışmaları basın  yoluyla değil de sosyal alanda  yapması CHP'ne yakışmadı.


 

                   

 

AKP' den Belediye Başkanı seçildiği günden bugüne yaptığı açıklamalarının neredeyse hepsini sosyal alanda yazılı veya görsel olarak açıklama gereği duyan Bulancak Belediye Başkanı  Recep Yakar ilçede ki basın emekçilerini yok sayarak bu zaman kadar basının karşısına hiç çıkmamıştır.


                   

 

 

Son günlerde AKP gibi CHP’de sosyal alanda genel davet ve bilgilendirme yapmaya başlaması, CHP ilçe yönetiminin de basın emekçilerini yok saymaya mı başlıyor düşüncesine neden olmuştur.


Bu nokta da bugün görüyoruz ki sosyal medya alanında Cumhuriyet Halk Partisi’nin de aynı iktidar partisi gibi basın açıklaması yapmaksızın yeni seçilen CHP ilçe Başkanı  ve aday adaylarını sosyal medya platformunda göstermeleri bu kadar da olmaz dedirtti.

 

                     

 

                   

 

Oysa Daha düne kadar bu tip açıklamaları basın önünde devir teslim töreni şeklinde basının karşısında yapan CHP ilçe yönetimi şimdilerde Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Bulancak'ta yapmış olduğu sosyal medya açıklamalarının aynı şekilde kullanması birbirinizden ne farkımız var dedirtti.


bulancakhaber.net olarak CHP ilçe Başkanı Ahmet Akgün’ün ilçe Başkanı olmasını sosyal alanda öğrendiğimiz, aynı şekilde de Bulancak Belediye Başkan aday adaylarını sosyal alanda tanıtımının yapılması her iki partinin de basın emekçilerine bakış açısını açıkça ortaya çıkartmıştır. 

 

Diğer taraftan son günlerde sosyal alanda paylaşılan eski Bulancak Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı yeni Bulancak CHP  Belediye Başkan aday adayı Necmi Sibic’in sosyal alanda mevcut Belediye Başkanı Recep Yakar’a hodri meydan açıklamaları sosyal alanda yapması açıkça ortaya koymuştur. Basın Emekçilerinin karşında değil de böylesi sosyal alanda çağrıda bulunan tüm partilileri BASİN EMEKCİLERİNE saygıya, emeğe davet ediyoruz.


 

 

Bulancak CHP yeni İlçe Başkanı Ahmet Akgün’ün Sosyal alanda duyurusunu yaptığı açıklamayı noktasına virgülüne dokunmadan siz değerli okuyucularımız takdirine bırakıyoruz.

 

“Bulancak CHP ilçe başkanı Necmi Sıbıç belediye baskan aday adayı olduğundan dolayı istifa  edip ilçe başkan yardımcılığı bende olduğundan dolayı görevi  şahsıma devretmiştir. Görevlerimiz CHP ve Bulancağımıza ve partililerimize hayırlı olsun.”

 

 

 

 

 

ETİKETLER : CHP AKP gibi davranmaya başladı bulancak haber giresun haber bulancak giresun CHP ilçe Başkanı Ahmet Akgün necmi sıbıç ömer mustafa yılmaz aday adayı başkan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi