Bulancak’ta idare boşluğu var.


Bu haber 2018-08-16 10:43:14 eklenmiş ve 1174 kez görüntülenmiştir.

 

Bulancak genelinde yetkililerin trafik konusunda yetersiz ve yaptırımsız oluşu ilçe trafiğinin içinden çıkılmaz bir duruma getiriyor. bulancakhaber.net bu konuda birçok defa haber yapmış yetkililerin dikkatini çekmek ve trafiği rahatlatmak adına ara sokakların ana caddelerle buluşmasını kaleme almıştı. Hatta Bulancak’ta ciddi bir idare boşluğu olduğunu yazmış ve ara yolları mutlaka trafiğe kazandırılmasını belirtmiştik.

 

Şunda Bulancak genelinde yanlış yapılan trafik akışı ve tek yön uygulaması ara yolların keyfi şekilde kapalı tutulması ilçe trafiğini altüst etmektedir. Bizim gördüğümüzü siz görmüyor musunuz dedirten ara yolları kişiye ve kişilere göre kapatılmamalıdır. İlçe genelinde trafiğe açılması gereken ara yollar bırakın açılmayı trafiğe kapatılarak trafik akışını kitleliği zaman kaybına ve ekonomik kayıplara neden olduğu görülmektedir.

 

 

Bunlara örnek verecek olursak şayet, Bulancak İskele Caddesi’nin sahile açılan yolunun özel kişilere kapatılması ve yolu keyfi olarak kapatmaları bu uygulamayı açıkça göstermektedir. Öte yandan birde bunlara ilçe trafik levhalarının yetersiz ve sağlıksız olmaları eklenince her kesi kraldan çok kral yapmaktadır. Bulancak Atatürk Caddesi yolunun tek yön yapılarak şehrin girişi olarak gösteriliyorsa, hemen yanında ki İskele Caddesi’nden de çıkış olarak gösterilmeli ve yönlendirilmelidir. Karadeniz çift yolu Bulancak’ta tek ulaşılan kavşağa giriş yapılarak çıkışı belli olmaması adeta bir bilmece gibi özellikle bölge halkını ziyarete gelen misafirlere sunulmaktadır.

Bir başka örnek te Mürsel Gülmez Sokak’ın hemen önünde ki küçük ara Güner Sokak ile eski adıyla Cemal Gürsel yeni adı 15 Temmuz, Millet Caddesi’nin keyfi bir şekilde kapalı olması açıkça ilçe yetkililerinin yetersiz ve yaptırımsız oluşunu gözler önüne sermektedir. Bu ve buna benzer birçok ara yolları siz yetkililere gösterebiliriz. bulancakhaber.net bölge halkının sesi olarak Bulancak genelinde ara sokak yollarının ana caddelerle buluşmasını sağlaması gerekiyor. Mevcut yolların ve yeni açılan yolların kişilerin özel yolu veya araç park yeri gibi kullanmasına müsaade edilmemelidir. Bu konuda ilçede ki tüm yetkililerin dikkatini çekmek istiyoruz. 

 

 

 

 

 

ETİKETLER : Bulancak’ta idare boşluğu var bulancak haber giresun haber bulancak giresun mürsel gülmez sokak ara güner sokak iskel cadde
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi