Bulancak’ın önünü açın, ileriyi görün.


Bu haber 2018-08-13 18:49:53 eklenmiş ve 1151 kez görüntülenmiştir.

 

Giresun valisi Harun Sarıfakıoğulları ile Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü’yü Bulancak Pazarsuyu’nda ki Karayolları'nın kamu yararına kullanılmak üzere bıraktığı arsaya sahip çıkmaya çağırıyoruz.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Giresun 104. Şube şefliğinin kamu yararı adına devredilen 10 dönümlük alan ticari düşüncelerle kullanılma kararını kabul etmiyoruz. Bulancak Belediye Başkanlığı’na devrettiği “10 DÖNÜM” alana ilçemiz adına ilçe halkı adına sahip çıkmaya çağırıyoruz.

Kamu yararına bırakılan ama ticari zihniyetle proje yapıldığı alan üzerinde açıkça oto galeri yapacağını açıklayan Bulancak Belediye Başkanlığı’ndan geri almasını istiyoruz. Giresun Milletvekillerini göreve davet ediyoruz. Kamu yararı adına terk edilen yere ticari alan yapmayı düşünen ve satışa çıkacağı öğrenilen Bulancak’ın en güzel ve en önemli stratejik 10 DÖNÜM ARSA’ya başta valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü ve bölge Milletvekillerini sahip çıkmasını istiyoruz.

 

Bizler şehir plancısı değiliz amma Bulancak’ın şu anda bulunan Otogarının yetersiz olduğu ve hemen arkasında ki Kültür Sitesi’nin önünü açmaya şehre hava aldırmaya, şehrin yeni dere boyunca iki taraflı giriş ve çıkışının projelendirmeye davet ediyoruz.

Bulancak Belediye Meclis üye sayısı 15 kişiden oluşuyor. Bunların 12’sı Adalet ve Kalkınma Partisi üyelerinden 3’ünde Cumhuriyet Halk Partisinden oluşuyor. Çoğunluğa bakılarak alınan yanlış ve ticari düşünceler Bulancak’ın yok olmasına sebep olacaktır.

 

Giresun valisi Harun Sarıfakıoğulları başta olmak üzere Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü’nün kamu yararı için terk edilen yere ticari düşüncelerle projelendiren Belediyeden geri alacağını düşünüyoruz. Önümüzde ki günlerde Bulancak halkının ve şehrin en önemli sorunu olacak olan OTOGAR ALANI bu 10 dönümlük alana yapılarak 50 bin insan nüfusunun üzerinde olduğu Giresun ilinin en büyük ilçesinin nefes alacağına inanıyoruz.

bulancakhaber.net olarak şu anda Bulancak’ın en değerli ve en stratejik değeri olan 10 DÖNÜM alana sahip çıkmasını Bulancak halkının sesini bu konuda yükseltmesini istiyoruz. Bir tarafında Ordu-Giresun Havaalanı, karşısında Bulancak Büyük limanı, arkasında Giresun 2. Organize Sanayi karşısına kamu yararı adına Bulancak ilçesinin OTO GAR’ını projelendirmeye çağırıyoruz.  Daha önce bulancakhaber.net olarak bu konuda yaptığımız haber linklerini siz değerli okuyucularımızla ve yetkililerimizle bir kez daha paylaşıyoruz.

 

http://www.bulancakhaber.net/haber/3430/yapmayin-beyler-hangi-akla-hizmet-ediyorsunuz.html

 

http://www.bulancakhaber.net/haber/4080/giresun-valisi-ve-bulancak-kaymakamini-goreve-cagiriyoruz.html

 

http://www.bulancakhaber.net/haber/4011/sarifakiogullari-ve-uncu-bulancaka-sahip-cik.html

 

http://www.bulancakhaber.net/haber/3962/sakin-ha.html

 

 

 

 

ETİKETLER : Bulancak’ın önünü açın ileriyi görün BULANCVAK HABER GİRESUN HABER BULANCAK GİRESUN Giresun valisi Harun Sarıfakıoğulları ile Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü giresun millet vekiller
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi