Bulancak Belediyesi asfalt çalışmasını başladı.


Bu haber 2018-02-22 10:31:05 eklenmiş ve 1882 kez görüntülenmiştir.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyetinin Finans ettiği nihai kullanıcı olan Belediyelerin takıp ettiği şehir içi kanalizasyon alt yapısı ve atık su arıtma tesisinin yapılarak işletmeye alındığı, ana cadde üzerinde Doğal Gaz çalışmalarının sonlandığı bu günlerde Bulancak Belediyesinin asfaltlama çalışmaları başladı.

 

 

Bu doğrultuda Bulancak Belediyesi tarafından 15 Temmuz ve Millet Caddelerinde sürdürülen alt yapı çalışmalarında sona gelindiği görüldü.  Bulancak Gıcıklı Köprüsünden Karadere köprüsüne kadar olan bölümde asfaltlama çalışmalarına başladığı çalışmanın kaldırım aydınlatmalarının modern ve gözümüzü yormayacak şekilde yapılması diliyoruz. Bu gün Bulancak’ta bazı bölgelerde yapılan aydınlatma çalışmalarının gündüz adeta demir yığını gibi görüldüğü sahilde ki elektrik direkleriyle donatılmasını istemiyoruz. Daha estetik ve modern aydınlatma direkleri düşünülerek aydınlatma çalışması yapılması istiyoruz. Kaldı ki Bulancak ilçesinde elektrik hatlarının yer altına alındığı bu sebepten dolayı da yapacağınız ve gözümüzü yormayacak belirli aralıkta kocaman elektrik direkleri değil de şehrin içine yakışan estetik elektrik direklerinin konulmasını diliyoruz. Böylelikle 15 Temmuz ve Millet caddelerinde uzun zamandan bu yana sürdürülen alt yapı çalışmalarının sunacağınız modern yüzü ile çalışmalarınızı tamamlayıp kaldırımları yayalara yolu da araçlara otokontrollü bir şekilde bırakılmasını diliyoruz. Kaldırım aydınlatmaları kadar önemli olan bir diğer çalışma da peyzaj çalışmasıdır. Bu çalışmada da beton yığını içinde kalan şehir içinin bir nemse olsun ferahlatacağı açıkça görülmektedir. Bu nedenle bu çalışmanın da bölgemizde de şehir içinde hangi yeşil bitki ağaç olarak uygunsa işinde uzman kişilerce yapılmasını diliyoruz.

 

 

Daha güzel ve daha modern bir ilçede yaşamak hepimizin en doğal hakkıdır. Bu doğrultuda tüm çalışmalarda emeği geçenleri yaşanılası bir Bulancak sundukları için kutluyoruz.

 

 

 

ETİKETLER : Bulancak Belediyesi asfalt çalışmasını başladı Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyetinin Finansestetik ve modern bulancak haber giresun haber bulancak giresun
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi