vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

BİZİM HAYATIMIZ:


Bu makale 2018-01-15 08:02:33 eklenmiş ve 9988 kez görüntülenmiştir.
Birol ÜSTÜNDAĞ

Dedem, Ömer Lütfü Üstündağ. Her iki fotoğrafta da sağ başta.1932-1942 ( 10 yıl )yıllarında ( Cumhuriyet Halk Fırkası ) Bulancak Belediye başkanlığı yaptı.1946 yılında çok partili rejime geçişle birlikte Bulancak'ta Demokrat Parti'nin kurucularından oldu.1960 ihtilalinden sonra aktif politika yapmadı.

 

Onun politik mirası babama kaldı.Babam da uzun yıllar Demokrat Parti ve sonrasında Adalet Partisi'nde çalıştı.1973 yılında ölümünden sonra bir kardeşi geleneği ANAP'da devam ettirdi.

 

Eskilerin ölümünden sonra her geniş aile gibi bizimkiler de, tüm Türkiye'de olduğu gibi farklı dünya görüşlerine,siyasal düşüncelere sahip oldular.Görüşler çoğunlukla muhafazakar sağ ve sosyal demokrat düşünceydi. Ailemizde sosyalist politika sürdüren ve bu dünya görüşüne inanan tek kişi ben oldum.Bunun nedeni de babamın ve annemin bana yol gösterdiği okuma kültürüdür.

Sanırım bizim aileden hiç siyasal islamcı çıkmadı.Genç kuşağı bilmiyorum ama bizden, ilk dönemlerdeki demokratik atılımlara ilgi duyan ( benim gibi ) kişiler de dahil.Hiç kimse islamcı partiyi desteklemedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim