vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

TRAFO kimin için taşınıyor.


Bu haber 2018-10-25 16:54:02 eklenmiş ve 598 kez görüntülenmiştir.

 

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve Belediye Meclis üyeleri Barbaros İlkokulu ve Halk Eğitim Merkezi’nin 50 metre yakınına TRAFO taşıyor.

 

 

 

Bulancak kadınlar pazarlığı alanı kim ya da kimler için temizleniyor. Alanın köşesinde bulunan mevcut trafonun kime zararı varda yeri değiştiriliyor. Cadde üzerinde ki Elektrik Trafosunun kadınlar pazarlığında ki yıkılan eski tuvaletin yanına taşınacağı kararını verenler orada ki arsa sahiplerini ve daha önemlisi 50 metre ilerisinde Barbaros İlkokulu ile hemen yanında ki Halk Eğitim Merkezi öğrencilerini hiç düşünmediler mi?

 

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve Meclis üyelerinin 01. 10. 2018 tarihli, Taşınmaz Satış Karar Konulu,  244 Karar Nolu, yazısın da…   

“Bulancak Mahallesi 77 Ada 40 nolu parselin imar planının plan bölgesindeki yapılaşmaya uygun olarak ticari konut alanı olarak planlaması ve daha sonra plan amacına uygun olarak satış işleminin yapılması için belediye encümenine yetki verilmesi teklifi Oya sunularak, Recep Yakar, Orhan Güngör, Miktat Aydın, Ömral Daban, Hüseyin Demirel, Yener Yılmaz, Osman Yıldırım, Hüseyin Öztürk, Hayri Uğur Özdemir, Eyüp Telli, Dilara Telli, Hasan Turan, Ahmet Orak’ın kabulü ve Necmi Sıbıç’ın ret oylarıyla kabulüne oy çokluğu ile karar verildi”

 

 

 

Mülkiyeti Bulancak Belediyesi'ne ait olan taşınmazın üzerinde bulunan TEDAŞ'a ait elektrik trafosu neden olduğu yerde iyileştirilmeye gidilmiyor. Taşınılması düşünülen Trafo ‘nün 50 metre ilerisinde Barbaros İlkokulu ve Halk Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Bu alan çevresinde her iki okul öğrencilerinin gezinti alanı olarak kullanılmaktadır. Bulancak Belediye Başkanlığının aldığı bu kararın yanlış bir karar olduğunu açıkça görülmektedir.

 

 

 

Şu anda ki imar mevzuatına göre Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve Meclis üyelerinin karar doğrultusunda yapılacak olan yeni Trafo çevresinde hiçbir şekilde yerleşim yeri yapılamayacaktır. Bulancak Mahallesi 77 Ada 22 Nolu parselin çevresinde bulunan toprak sahiplerinin bu sebepten dolayı mağdur olacağı hiç düşünülmedi mi? 15 Temmuz Caddesi üzerinde bulunan Trafo mevcut bulunduğu yerde neden iyileştirilmeye gidilmiyor. Bu kararı alanlar nasıl bir düşünce ile karar verdiler. Yeni taşınılması düşünülen alanda doğacak mağduriyetlerin sorumlusu kimler olacaktır.

 

 

 

bulancakhaber.net’in daha önce kaleme aldığı Bulancak Kadınlar Pazarlığı olarak bilinen alanın Giresunlu bir şirkete satıldığı Bulancak kamu oyununda dilden dile dolaşıyor haberi ile dikkatleri üzerine çektiğimiz bu alan içinde ki trafo neden kaldırılması gündeme geldi. “Alana” hayırlı olsun” başlıklı haberimizi bir kez daha siz değerli okuyucularımızın bilgisine sunuyoruz.  

http://www.bulancakhaber.net/haber/3978/alana-hayirli-olsun.html

 

 

 

 

seks shop
ETİKETLER : TRAFO kimin için taşınıyor bulancak haber giresun haber bulancak giresun Recep Yakar Orhan Güngör Miktat Aydın Ömral Daban Hüseyin Demirel Yener Yılmaz Osman Yıldırım Hüseyin Öztürk Hayri Uğur Özdemir Eyüp Tell
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim