vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

Kadir Başat Çolak ile gururlandık.


Bu haber 2018-10-24 14:36:03 eklenmiş ve 696 kez görüntülenmiştir.

 

Türkiye’nin 7 bölgesinde şubesi bulunan, Karadeniz Bölgesinde Amasya, Ordu, Samsun ve Trabzon illerinde sonra şimdi de ASKON  Giresun Şubesi Elektronik Mühendisi, İş adamı Bulancaklı Kadir Başat Çolak Başkanlığı’nda açılıyor.  

 

 

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisi, özel sektörde üst düzey yönetici Hasan Ali Cesur’un Genel Başkanlığında ASKON Giresun şubesi açma kararı ilimiz ve ilçemiz Bulancak’ta büyük heyecan yaşattı. ASKON Genel Başkanı Cesur, kendisi gibi Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisi, iş adamı Bulancaklı Kadir Başat Çolak'ın Başkanlığında Giresun Şubesi açma kararını duyan bölge halkı özellikle Bulancaklılar Billboardlarda açılışını duyuran Kadir Başat Çolak ile gururlandıklarını söylediler.  

 

 

 

bulancakhaber.net Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar, “Bulancaklı İş adamı Elektrik-Elektronik Mühendisi Kadir Başat Çolak’ın böylesi bir görevde kurucu Başkan olarak ASKON Giresun şubesini açmasını takdir ve tebrik ediyoruz. Çolak ile birlikte ilimiz Giresun ve ilçelerimizde toplumun, milletin varlığı, güvenliği ve bekası için, sahip bulunduğu kaynakların etkin ve verimli şekilde kullanılması ve bir güç oluşturacak biçimde yönlendirilmesi çabaları, çalışmaları faaliyetlerinin ahlaki temeler üzerinde şekilleneceğini ve büyük emekleri olacağına inanıyoruz. ASKON’un Giresun şubesinde “Haklı Zenginlik” adı altında Anadolu İş Adamları Derneği Kadir Başat Çolak Başkanlığın'da ilimiz Giresun ve ilçelerimizde önümüzde ki günlerde güzel gelişmelerin yaşanacağının müjdesi olarak nitelendirildi” dedi.

 

 

ASKON’un misyonu; Üye işletmelerin ve ülkemizin rekabet gücünü arttırmak, Haksızlıkların giderilmesi mücadelesi vermek ve İktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkıda bulunmak.

 

ASKON’un vizyonu ‘nün ise; ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluş.

 

 

seks shop
ETİKETLER : Kadir Başat Çolak ile gururlandık bulancak haber giresun haber bulancak giresun Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisi özel sektörde üst düzey yönetici Hasan Ali
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GERÇEK HAYAT HİKAYELERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim