vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

GGD Başkanı Bekir Bayram'ı göreve davet ediyoruz.


Bu haber 2018-07-14 09:48:23 eklenmiş ve 946 kez görüntülenmiştir.

Bulancak Belediye Başkanlığı’nın çalışmalarını Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organize ettiği tanıtım programında ilçede görev yapan basını yok saymaları etik ve ahlakı saygısızlık olarak nitelendirildi.  Ne; ilçe protokolünde var oluşumuz, ne T.C. BYEGM Sarı Basın Kartı sahibi oluşumuz, ne TRT Bulancak Temsilciliğimiz, ne Giresun Gazeteciler Derneği üyeliğimiz, ne fikir işçiliğimiz ne de Basın Emekçiliğimizi dikkate dahi almadınız!

 

 

Türkiye’nin en eski ve köklü kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (T.C. BYEGM) Sarı Basın Kartı,  Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) Bulancak Temsilcisi,  Giresun Gazeteciler Derneği (GGD) üyesi,  bulancakhaber.net Genel Yayın Yönetmeni, Yeni Giresun Gazetesi Sayfa Editörü, fikir işçisi, Basın emekçisi ve de Bulancak ilçe Protokolü listesinde adı yazılı olan Mehmet Yaşar’ı basının çağrıldığı tanıtım programına çağırmadılar yok saydılar. Basın Emekçisi olan Mehmet Yaşar’ın kamu yararı ve basın ilkeleri doğrultusunda bölge halkının yaşananlardan haberdar olması için mücadele verdiğini söyledi. Bu doğrultuda bölge halkının bilinçlendirmek adına basın emekçiliğini yok sayanların yaptığı program bu kadar da olmaz dedirtti. Bulancak Belediye Başkanlığının çalışmayı övgü ile yaptığı tanıtım programına ilçe protokolünde adı var olduğu halde dikkate almayanlar ve aktif olarak çalışan fikir işçisini yok sayanlar kendi çalışmasıyla övündüler. Bu söylemleriyle basın özgürlüğümüz elimizden alınırken basın ilkelerine yapılan saygısızlığı gün yüzüne çıkarttılar. T.C. BYEGM Kartı sahibi, Bulancak TRT Yurt Muhabiri olmamız sebebiyle Bulancak Kaymakamlığı’nın şahsımızı ilçe protokolünde gösterdiği listeyi dikkate almayanlar utansın.

 

 

Bu konuda Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram’ın fikir işçisi ve Basın Emekçisini yok sayanlara basın açıklaması yoluyla açıklama yapması en doğru cevap olacaktır.

 

ETİKETLER : GGD Başkanı Bekir Bayramı göreve davet ediyoruz bulancak haber giresun haber recep yakar hamdi üncü GGD
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim