vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

İskele sancak burası Bulancak!


Bu haber 2018-01-08 10:18:58 eklenmiş ve 1004 kez görüntülenmiştir.

2017 Hava Kirliliği Raporu TMMOB Çevre Mühendisleri Odası, 2017 Hava Kirliliği Raporu'nda Türkiye'de 81 ilden sadece 6'sının havasının temiz olduğu belirtilmişti.

 

 

Bu rapora göre de havası en kirli ve en temiz iller sıralamasındayız acaba. bulancakhaber.net Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar günlük iskele turunda Bulancak İskelesi’nden şöyle bir şehre doğru baktığımızda “biz hangi sıradayız acaba” sorusu ile karşı karşıya kaldık. 2017 Hava Kirliliği Raporu’nu açıklayan Çevre Mühendisleri Odası’nın Türkiye’de 81 ilden sadece 6’sının havasının temiz olduğunu ifade ettiği bir ortam da Bulancak üzerinde ki duman ya da siz dediğimiz bu görüntü bizleri endişeye soktu. Bulancak halkının günün ilk saatlerinde İskele turu attığı esnada bulancakhaber.net objektiflerine yansıyan şehrin ve denizin üzerinde ki faklı görüntü Bulancak İskelesi’nin bölge halkının nefes aldığı ve güne tur atmadan neden başlamadığını açıkça ortaya çıkarttı. Bulancak şehrinin üzerinde sis ya da duman bulutu varken diğertarafta ise deniz üstünde masmavi pırıl pırıl bir hava.  İşte bu sebeptendir ki  “İSLEKEL SANCAK BURASI BULANCAK” sözünün ne kadar doğru ve mutlaka günde bir defa tur atılması gerçeğini ortaya çıkartmıştır. Bu görüntü karşısında Türkiye’de hava kirliliği probleminin üst seviyelerde olduğu gerçeği karşısında yetkililerin kamuoyuna hava kirliliği ile bilgilendirecek açıklamaları gerekmektedir. Bu konuda da Giresun Valiliği ve Bulancaklı yetkililerin acil önlem alması gerçeğini ortaya çıkartmıştır.

 

 

Bulancak İskelesi’nin bölge halkı için olmazsa olması noktasında kendini açıkça ortaya bir kez daha çıkartmıştır. Karadeniz çift yol çalışmasında iskeleden alınan alan kadar denize doğru uzatılmasının da ne kadar doğru bir çalışma olacağını açıkça ortaya çıkartmıştır.  

 

 

 

 

 

 

seks shop
ETİKETLER : İskele sancak burası Bulancak ! bulancak haber giresun haber bulancak giresun
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim