sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

İYİ Parti, ahde vefa gösterdi.


Bu haber 2018-01-04 20:29:16 eklenmiş ve 1157 kez görüntülenmiştir.

İyi Parti Kurucular Kurulu arasında bulunan Bulancaklı Prof. Dr. Muallâ Uydu Yücel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Giresun ve Ordu ziyaret program bitiminde Bulancak’ahde vefa gösterdi.

 

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Parti Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın ve Ümit Özdağ ile birlikte Ordu-Giresun İyi Parti İl ve ilçe binalarının açılışını yapmak üzere bölgemize gelen partililer bölgede adeta açılışlarından çok meydan konuşmalarıyla miting havasında bir program gerçekleştirdikleri görüldü. Birde program bitiminden sonra yapılan ahde vefa ziyareti konuşuldu. Türkiye’yi il ve ilçelerle birlikte gezen Giresun ilinin 15'inci durağı olduğunu açıklayan İYİ Parti Genel Başkan Meral Akşener ve beraberinde ki heyetin içinde bulunan İYİ Partinin Kurucular Kurulu üyesi Bulancaklı Prof.Dr Muallâ Uydu Yücel ahde vefa göstermesi bulancakhaber.net objektiflerine yansıdı. İYİ Partinin Kurucular Kurulu üyesi Bulancaklı Prof. Dr. Muallâ Uydu Yücel Bulancak ilçesinin ilk otobüs sahiplerinden ve şoförlerinden rahmetli amcası İlhan Uydu’nun eşi yengesi Kuran Hocası Hacı Hafız Türkan Uydu’yu evinde ziyaret etti.  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Parti Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın ve Ümit Özdağ ile birlikte Ordu-Giresun İyi Parti İl ve ilçe binalarının açılışına katıldıktan sonra İslam ahlâkının en önemli prensiplerinden biri olan ahde vefa örneği gösteren Bulancaklı Prof. Dr. Muallâ Uydu ev ziyaretinde görüntülendi. İYİ Partisi Genel Başkan Meral Akşener ve beraberinde ki heyet ile birlikte açılışları yapmış ve sonrasında aile büyüklerini ziyaret etmesi İYİ Partisinin maneviyata ve ahde vefa göstermesi ziyarette oldukça duygusal anların yaşanmasına vesile oldu. Kurucular kurulu üyesi Bulancaklı Prof.Dr Muallâ Uydu Yücel’in rahmetli amcasının eşi yengesi Kuran hocası Hacı Hafız Türkan Uydu’nun evine yaptığı ziyarette Tahsin Uydu ve Edebiyat Öğretmeni Yılmaz Karabaş’ın da eşlik ettiği görüldü. İYİ Parti’nin sloganı “Türkiye İyi Olacak” sözleri Uydu ailesinde etkisini göstermiş hasta ziyareti ile gönülleri fed ederek Bulancak’ta şimdiden kazandığını göstermiştir dedirtti. İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Bulancaklı Prof.Dr Muallâ Uydu Yücel’in Mahalle sakinleri ve birkaç esnafla yaptığı ziyarette partisine, Genel Başkanı Akşener ve kendisini gösterilen ilginin partisi adına ve kendisini adına oldukça heyecan verici olduğunu ziyaretlerde dile getirildi.  

 

bulancakhaber.net Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yaşar’ın takip ettiği İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Bulancaklı Prof.Dr Muallâ Uydu Yücel’in parti programı dışında yapmış olduğu kısa ama çok anlamlı ahde vefa gösterdiği davranış objektiflerimizde böyle yansıdı. 

 

PROF.DR MUALLÂ UYDU YÜCEL ÖZGEÇMİŞ

 

25.07.1966 yılında Giresun’un Bulancak İlçesinde doğdu. İlk-Orta ve Lise tahsilimi Trabzon’da tamamladı. 1985 yılında İ.Ü Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümüne girdi ve bu bölümden 1989 yılında mezun oldu.Aynı yıl Tarih Bölümü Genel Türk Tarihi Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. 1992 yılında “Türk’ün-İslam’la Bütünleşmesi” adlı Yüksek Lisans tezimi bitirdi. 1992-1993 öğretim yılında Doktora ders programını takip etti.. l993-1995 yılları arasında hem Anabilim Dalımız için son derece önemli olan Rus dilini öğrenmek hem de hazırlayacağı doktora tezi konusunda kaynak çalışması yapmak üzere Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı tarafından Kazakistan’ın Almatı şehrine gönderildi. Yine bu yıllarda Almatı’daki Abay Adındaki Almatı Devlet Üniversitesinin Doğu Dilleri Bölümünde Türk Dili, Edebiyatı, Tarihi ve Kültürü ile ilgili dersler verdi. Doktora konusu olarak seçtiği İlk Rus Yıllıklarının eski Rusça yazılmalarından dolayı 1996’da tekrar Almatı’ya giderek 3 ay boyunca çok yoğun bir şekilde eski Rusça dersler aldı. 02.07.1998 tarihinde “İlk Rus Yıllıklarında Türkler” adlı doktora tezini tamamlayarak doktor oldu. 1998-1999’da (1 yıl) Doktora sonrası yapacağı çalışmalarına malzeme toplamak ve sahamızda çıkan yayınları görmek gayesi ile yeniden kendi imkânlarım ile Kazakistan’a gitti. 03.10.2000 tarihinde Tarih Bölümü Genel Türk Tarihi Anabilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atandı. 06.04.2006 tarihinde ise Doçent unvanını aldı. 2007 tarihinde Doçentlik kadrosuna atandı. 2008-2010 tarihleri arasında da Türkiye ile Kazakistan arasında bir köprü vazifesi gören Ahmet Yesevi Adındaki Uluslar Arası Türk-Kazak Üniversitesinde görev yaptı. Bu arada yurtiçinde ve yurtdışında (Rusya, Kazakistan, Romanya, Ukrayna, Amerika, Kanada) uluslararası birçok sempozyuma katıldı. 07.12.2011 Tarihinde Genel Türk Tarihi Anabilim Dalı’na Profesör olarak atandı.. 19.01.2012 tarihinden itibaren de Genel Türk Tarihi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmekte. Evli ve iki erkek çocuk annesi.

ETİKETLER : İYİ Parti ahde vefa gösterdi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İyi Parti Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın ve Ümit Özdağ ile birlikte Ordu Giresun İl ilçe binalarının açılışı bulancak haber
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim