vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın konuğu Bulancaklı Nalan Öğretmen oldu.

Bir tarafta idealist bir vali bir tarafta ise yurdumun bir köşesinde Bulancaklı Öğretmen
Bu haber 2016-11-15 21:47:36 eklenmiş ve 2628 kez görüntülenmiştir.

 

İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret eden Nalan öğretmen memleketlisi Pirazizli valiyi görevi başında ziyaret ederek başarılar diledi. Öğrencileri tarafından oldukça sevilen ve eğitim camiasında saygı duyulan nalan Öretmen hemşehrisi İzmir Valisi Erol Ayyılmaz’ı tanışmak ve makamında ziyaret etmek üzere valilik Makamında ziyaret gerçekleştirdi.

 

bulancakhaber.net’in daha önce de haber yaptığı Bulancaklı Pirazizli dünya yöneticileri haberinden sonra şimdi de Türkiye genelinde birçok ilde valilik makamında görev alan hemşerilerimizle gurur duyduğumu belirtmiştik. Şimdi de karşımıza İzmir valisi olan Giresun Pirazizli hemşerimiz Erola Ayyıldız yine kendisi gibi başarılı eğitim camiasının sevilen ismi nalan öğtetmenle objektiflerimize böyle yansıdılar.

 

İzmir valimizi tanıyacak olursak ;

 

1966 yılında Giresun’un Piraziz İlçesinde doğdu. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olmuştur. 1989 yılında Ordu Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak göreve başlamıştır.

            1992 - 2016   yılları arasında sırası ile;

            1992 - 1993   Ordu – Ulubey Kaymakamı,

            1993 - 1995   Kahramanmaraş – Ekinözü Kaymakamı,

            1995 - 1998   Nevşehir - Kozaklı Kaymakamı,

            2000 - 2003   Bitlis Vali Yardımcısı,

            2003 - 2006   Rize Çayeli Kaymakamı,

            2006 - 2010   Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı,

            2010 - 2011   Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı,    

            2011 - 2013   Zonguldak Valisi,

2013 - 2016   Aydın Valisi olarak görev yapmıştır.

 

1 Haziran 2016 tarih ve 29729 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulunun 2016/8864 sayılı Kararı ile İzmir Valiliği görevine atanarak 10/06/2016 tarihinde İzmir İlimizdeki görevine başlamıştır. Evli, 2 kız ve 1 erkek çocuk babasıdır. 

 

1999 yılında İzmir iline tayin olan ve o günden bu güne İzmir’de eğitim camiasında ve eğitim verdiği okulda Nalan öğretmen olarak çok sevilen Bulancaklı öğretmenimiz İzmir Valisi hemşehrimiz Erol Ayyıldız ile bir araya gelerek hasret giderdiler.

 

Öte yandan1 Haziran 2016 tarih ve 29729 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulunun 2016/8864 sayılı Kararı ile İzmir Valiliği görevine atanan Giresun Pirazizli hemşehrimiz Erol Ayyıldız’ı bağrına basan ve izmirli efe gibi kendilerinden bilen İzmirliler, valiyi kısa zamanda çok sevdiklerini anlattılar. Türkiyenin vitrini yüzü olan bir şehrin başında bundan daha önce ki görevlerini başarıyla tamamlamış deneyimli ve brokrat bir kişilik olan Ayyıldız’ı soyadı gibi İzmir’i de yıldızlaştıracağını açıkladılar. Erol Ayyıldız Piraziz ve Giresun’un gururu-onuru olduğunu belirterek Ayyıldız ile övündüklerini açıkladılar.

 

    

 

 

seks shop
ETİKETLER : İzmir Valisi Erol Ayyıldız konuğu Bulancaklı Nalan Öğretmen oldu Bir tarafta idealist bir vali bir tarafta ise yurdumun bir köşesinde Bulancaklı öğrertmen bulancak haber giresun haber
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Bulancak Haber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
sex shop

sex shop istanbul   sex shop   seks shop   usa sex toys   seks shop istanbul   seks shop istanbul   seks shop istanbul   vibratör   realistik penis   realistik vibratör   gay sex shop   bdsm   anal vibratör   belden bağlamalı   strapon   zenci vibratör   sex makinesı   pet shop   iç giyim   jartiyer iç giyim